Nieśmiertelni ~ Kolebka Upadłych Aniołów
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
 
IndeksZarząd Instytutu  EmptyLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Zarząd Instytutu

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Nate
Przeistoczony
Nate


Fabularnie : ... Zajęty... BARDZO zajęty xD
Liczba postów : 279
Join date : 26/05/2011
Age : 29

Zarząd Instytutu  Empty
PisanieTemat: Zarząd Instytutu    Zarząd Instytutu  EmptySob Maj 28, 2011 11:31 pm

Kiedy przyszły czasy kryzysowe dla nieśmiertelnych i rozpoczęła się nieustanna walka ze śmiertelnikami powstał tak zwany Zarząd Instytutu. Ich zadaniem było podejmowanie ważnych decyzji dotyczących dalszych działań mających na celu zakończenie sporu między dwoma światami, oraz dbanie o spokój w obrębie Instytutu jak i poza jego murami. To właśnie dzięki Zarządowi funkcjonuje „Kolebka Upadłych Aniołów” oraz obowiązujące wszystkich nieśmiertelnych Porozumienia, dzięki którym przerwany został ciąg tortur i egzekucji dokonywanych na istotach nadnaturalnych.
Niestety z biegiem czasu przyszedł kres światłości dawnego Zarządu a co za tym idzie przyszedł czas na nowe pokolenie. Na stworzenie nowego, może nawet lepszego Zarządu, który jeszcze bardziej może poprawić status życia swoich pobratymców.

Każdy członek Zarządu ma wypaloną po wewnętrznej stronie lewego nadgarstka pieczęć o średnicy około 4 cm obrazującą litery "ZI" połączone plątaniną skomplikowanych wzorów. Pieczęć pojawia się, kiedy w momencie przystąpienia do Zarządu kandydat podpisuje dokumenty, które wiążą go z nią na zawsze, bądź do jego wydalenia.


Zarząd Instytutu:

Przewodniczący Zarządu: ---
Zastępca Przewodniczącego: ---
Inkwizytor: ---
Strażnicy (x2): ---
Posłańcy (x2):  
Konsul: Adnaj
Powiernik: Iscar Mourn
Donosiciel (x5): ---
Archiwista: Alvaro
Tzw. Pies Rady*: Francis

Stanowiska oznaczone "#" mogą zostać zwolnione kiedy tylko znajdzie się ktoś chętny do zajęcia miejsca poszczególnych członków Zarządu. W przypadku, gdy któryś z głównych członków Zarządu jest długo nieobecny zostaje on zdegradowany do pozycji zastępcy.

Tu możecie zgłaszać swoja kandydaturę do rady, która może zostać rozpatrzona pozytywnie, bądź też nie.

Formularz zgłoszeniowy:
Kod:
[b]Godność:[/b]
[b]Wiek:[/b]
[b]Rasa:[/b]
[b]Stanowisko:[/b]
[b]Dlaczego chcę dołączyć i co mogę wnieść do Rady:[/b]


Liczba miejsc w radzie jest ograniczona.

Przewodniczący Zarządu - głowa całego Instytutu wybierana przez resztę jej członków w czasie posiedzenia.
Inkwizytor - jest osobą, która pilnuje przestrzeganego prawa. Stoi ona na straży dobra publicznego. Prowadzi śledztwa w sprawach związanych z nieśmiertelnymi.
Strażnicy - ich zadaniem jest pilnowanie bezpieczeństwa Rady, oraz tego aby nikt nieproszony nie wkradł się do Sali w której Rada aktualnie obraduje. Strażnicy stanowią pieczę nad ważnymi dokumentami.
Posłańcy - zajmują się przekazywaniem i dostarczaniem informacji pomiędzy członkami Rady jak i Konsulem i Inkwizytorem. Są to tak zwani: chłopcy na posyłki.
Konsul - jest to urzędnik dbający o interesy nieśmiertelnych poza murami miasta.
Powiernik - jest to osoba, która w imieniu Rady przyjmuje wszystkie wnioski, skargi i ważne informacje, po czym przekazuje je jej.
Donosiciel - są to oczy i uszy Rady poza murami. Jego zadaniem jest odszukiwanie nieśmiertelnych łamiących porozumienia i prawo i donoszenie Radzie o ich występkach, aby ta mogła wyciągnąć z tego odpowiednie konsekwencje.
Archiwista - osoba zajmująca się papierkami z pokaźnego Archiwum Instytutu zajmującego jedna z piwnic w którym przechowywane są dane dotyczące porozumień, ważnych wydarzeń w świecie nieśmiertelnych jak i oczywiście akta wszystkich zamieszkujących Kolebkę jak i tereny poza nim nieśmiertelnych.
Tzw. Pies Rady - Są to osoby, których zadanie podobne jest do zadania donosicieli, jednakże oni otrzymali uprawnienia do tego, aby łamiących prawo nie


Ostatnio zmieniony przez Nate dnia Pią Mar 28, 2014 8:16 pm, w całości zmieniany 81 razy
Powrót do góry Go down
http://kanranate.deviantart.com/
Alvaro
Archiwista Rady Dziesięciu
Alvaro


Fabularnie : Odwiedza Ryu.
Liczba postów : 29
Join date : 18/06/2013

Zarząd Instytutu  Empty
PisanieTemat: Re: Zarząd Instytutu    Zarząd Instytutu  EmptySro Sty 22, 2014 5:52 pm

Godność: Alvaro Gonner
Wiek: Lepiej nie pytać.
Rasa: Dżin.
Stanowisko: Archiwista.
Dlaczego chcę dołączyć i co mogę wnieść do Rady: Jako iż jest to dosyć ważny element mojej postaci, chciałbym by odzyskała znów tą fuchę.
Powrót do góry Go down
Iscar
Zmartwychwstały
Iscar


Fabularnie : Irysviel
Liczba postów : 19
Join date : 18/01/2014

Zarząd Instytutu  Empty
PisanieTemat: Re: Zarząd Instytutu    Zarząd Instytutu  EmptyCzw Mar 27, 2014 3:38 pm

Godność: Iscar Mourn
Wiek: Dużo.
Rasa: Kawai Zombie
Stanowisko: Powiernik
Dlaczego chcę dołączyć i co mogę wnieść do Rady: Wniosę humor i pomysły. Poza tym będę milczeć jak grób.

Ps. Zakręce się i dołącze fabularnie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zarząd Instytutu  Empty
PisanieTemat: Re: Zarząd Instytutu    Zarząd Instytutu  Empty

Powrót do góry Go down
 
Zarząd Instytutu
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Brama Instytutu

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Nieśmiertelni ~ Kolebka Upadłych Aniołów :: Informacje :: Księga wiedzy-
Skocz do: