Nieśmiertelni ~ Kolebka Upadłych Aniołów
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
 
IndeksPomoc w szukaniu avka EmptyLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Pomoc w szukaniu avka

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Nate
Przeistoczony
Nate


Fabularnie : ... Zajęty... BARDZO zajęty xD
Liczba postów : 279
Join date : 26/05/2011
Age : 29

Pomoc w szukaniu avka Empty
PisanieTemat: Pomoc w szukaniu avka   Pomoc w szukaniu avka EmptySro Maj 22, 2013 3:33 pm

Czasami każdemu się zdarza, że nie może znaleźć sobie avataru, bądź znalazł ich tyle, że nie jest się w stanie zdecydować którego chciałby użyć. Dlatego właśnie powstał ten temat.
Ja osobiście jestem posiadaczem dosyć sporego zbioru najróżniejszych artów i bardzo chętnie komuś pomogę podrzucając coś, co bardzo mi się podoba aczkolwiek nigdy tego nie wykorzystam.

Tak więc jeśli chcecie pomocy piszecie:
    Szukam:
    ... i opisujecie cechy charakterystyczne jakie ma mieć postać z ava, czyli płeć, kolor włosów, oczu (chociaż to zawsze można zmienić), ogólny zarys budowy, jakieś elementy charakterystyczne (np. skrzydła czy też kocie uszy).

Pomagać oczywiście może każdy, kto tylko dysponuje, bądź znalazł gdzieś art odpowiadający oczekiwaniom poszukującego.

Jeżeli chcecie pomocy przy wyborze po prostu wrzućcie w poście linki do obrazków jakie wam się podobają z prośbą o pomoc w podjęciu decyzji.


Biorąc pod uwagę to, że takie prośby bardzo często pojawiały się na forumowym CB myślę, że temat ten okaże się bardzo przydatny ^^
Powrót do góry Go down
http://kanranate.deviantart.com/
Gość
Gość




Pomoc w szukaniu avka Empty
PisanieTemat: Re: Pomoc w szukaniu avka   Pomoc w szukaniu avka EmptySro Cze 05, 2013 1:11 pm

Podpinam się, do mnie można też na pw pisać.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomoc w szukaniu avka Empty
PisanieTemat: Re: Pomoc w szukaniu avka   Pomoc w szukaniu avka EmptyCzw Cze 13, 2013 9:01 am

Sam bym sobie avka znalazł, ale nie mam obecnie stałego dostępu do komputera, więc trzeba poprosić innych. Więc...


Szukam:
Młodej dziewczyny, wątłej postury, niewysokiej, z włosami gdzieś trochę za ramiona, duży kapelusz przechylony na przodu, ma się bawić telefonem i zadziornie uśmiechać, art najlepiej z profilu, ubranie ma być z wieloma ozdobami/dodatkami, przeważać mają kolory fioletowy, czarny, niebieski. Dobrze by było jakby były wstawki czerwonego, białego, różowego. Tło ma być zwyczajne, nie przywodzące na myśl epickości. Ot tak uchwycenie charakteru w zwyczajnym dniu. Oczka mają być jednym z przeważających kolorów. Najlepiej jakby na arcie panował ogólny ład, bez większego chaosu. Tak aby wszystko było dobrze widoczne i przejrzyste.

Tak więc powodzenia w szukaniu.
Powrót do góry Go down
Undine
Figlarka
Undine


Fabularnie : szuka słodyczy w asyście Mini
Liczba postów : 1
Join date : 10/06/2013
Age : 30
Skąd : Głębiny oceanu

Pomoc w szukaniu avka Empty
PisanieTemat: Re: Pomoc w szukaniu avka   Pomoc w szukaniu avka EmptyPon Cze 17, 2013 9:08 pm

Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomoc w szukaniu avka Empty
PisanieTemat: Re: Pomoc w szukaniu avka   Pomoc w szukaniu avka EmptyPon Cze 17, 2013 9:15 pm

Hmmm... Pierwszy jest nawet fajny. Mogłabyś poszukać jeszcze coś w tym stylu.

Albo taką dziewczynę od frontu z rozmazanym makijarzem i telefonem z wyświetlaczem też do przodu. Very Happy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomoc w szukaniu avka Empty
PisanieTemat: Re: Pomoc w szukaniu avka   Pomoc w szukaniu avka EmptySob Sie 10, 2013 2:37 pm

Szukam obrazka dziewczyny, mającą krótkie białe włosy, zielone oczy, uszy i ogon rysia. No, rysiołak po prostu. Ubranie, sytuacja nie mają znaczenia.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pomoc w szukaniu avka Empty
PisanieTemat: Re: Pomoc w szukaniu avka   Pomoc w szukaniu avka Empty

Powrót do góry Go down
 
Pomoc w szukaniu avka
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Nieśmiertelni ~ Kolebka Upadłych Aniołów :: Off Topic :: Gry i zabawy :: Avatarnia-
Skocz do: