Nieśmiertelni ~ Kolebka Upadłych Aniołów
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
 
IndeksPomysły, propozycje i sugestie.  EmptyLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Pomysły, propozycje i sugestie.

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Nate
Przeistoczony
Nate


Fabularnie : ... Zajęty... BARDZO zajęty xD
Liczba postów : 279
Join date : 26/05/2011
Age : 29

Pomysły, propozycje i sugestie.  Empty
PisanieTemat: Pomysły, propozycje i sugestie.    Pomysły, propozycje i sugestie.  EmptySob Mar 31, 2012 3:08 pm

Każdy na pewno ma jakiś niesamowicie genialny pomysł na rozruszanie forum czy jakiekolwiek poprawki jakie można do niego wnieść i chce się nim podzielić z innymi userami. Tu jest waśnie miejsce na wasze sugestie. Piszcie i przedyskutujcie to z innymi!!
Powrót do góry Go down
http://kanranate.deviantart.com/
Sai
Chochlik
Sai


Fabularnie : Irysviel
Liczba postów : 37
Join date : 26/07/2012

Pomysły, propozycje i sugestie.  Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły, propozycje i sugestie.    Pomysły, propozycje i sugestie.  EmptyNie Lip 29, 2012 11:02 am

Elo nieśmiertelni i śmiertelni!

Jeśli jesteście zainteresowani uczestnictwem na koncercie The Spoon (wymyślony, gitarzystą jest tam Sai), to bardzo proszę o przesłanie linków na PW z utworami, które chcielibyście usłyszeć podczas imprezy. Może być dowolny gatunek muzyczny, byleby z głową (niezbyt mile widziane techno, pop i disco, ale jak będą chętni to i takie możecie przesyłać).

Koncert planuję zorganizować na środę, to jest 1 sierpnia 2012. Założę odpowiedni temat, gdzieś na Wsi, żeby rozruszać tamtejsze klimaty i wykorzystać wielkie połacie pola na koncert. Z góry wielkie dzięki za pomoc i za uczestnictwo.
Mam nadzieję, że będziecie się dobrze bawić Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomysły, propozycje i sugestie.  Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły, propozycje i sugestie.    Pomysły, propozycje i sugestie.  EmptyNie Kwi 14, 2013 3:12 am

Ja mam pomysł. A gdyby dodać do profilu pole o nazwie "aktualny stan zdrowia" ? Pomysł mi wpadł jak Irys uszkodził mi nogę swoim biczem. Od czegoś takiego, pewniakiem będę utykać. I w takim polu bym napisał "Oparzona kostka, lekko kuleje".
Co o tym sądzicie ?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomysły, propozycje i sugestie.  Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły, propozycje i sugestie.    Pomysły, propozycje i sugestie.  EmptyCzw Maj 30, 2013 5:59 pm

Pomysł number two !
Nowe stanowisko w radzie, Archiwista.
Osoba stara, będąca w radzie i instytucie od początku istnienia lub uczeń tej osoby.
Taki stary dziadek, nie koniecznie wyglądający na dziadka.
Wszystkie dokumenty i tak trafią do niego, wysztkie tajemnice i inne pierdoły.
Nadążacie czy jakoś prościej to napisać ? Razz
Powrót do góry Go down
Dżibril
Archanioł
Dżibril


Liczba postów : 7
Join date : 27/01/2014

Pomysły, propozycje i sugestie.  Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły, propozycje i sugestie.    Pomysły, propozycje i sugestie.  EmptySro Sty 29, 2014 8:31 pm

Dziwne, że po zdaje się dwóch latach działalności jeszcze tego pomysłu nie było ale przydałoby się nieco powiększyć grono administracji. Głównie o funkcje pomocnicze. Jakichś junior adminów albo modów ze dwóch albo trzech, których zadaniem byłoby sprawdzanie KP czy MG'owanie(chociaż nie wiem czy tutaj to popularna opcja). I tak, wiem...Proponuję to ja, który niema sprawdzonej KP a czeka dopiero trzy dni(bywało gorzej) ale rozumiem. Jest sesja i nawet jak forum ma kilka osób do kart postaci to w tym okresie bywa z ich sprawdzaniem ciężko niemniej kiedy cała robota spoczywa na jednej osobie może być ciężko i w "spokojniejszych czasach"
Powrót do góry Go down
Nate
Przeistoczony
Nate


Fabularnie : ... Zajęty... BARDZO zajęty xD
Liczba postów : 279
Join date : 26/05/2011
Age : 29

Pomysły, propozycje i sugestie.  Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły, propozycje i sugestie.    Pomysły, propozycje i sugestie.  EmptyCzw Sty 30, 2014 11:55 am

Forum miało dodatkowych adminów, jednakże nie trzeba wiele szukać i główkować, by dowiedzieć się, że forum niedawno zostało reaktywowane. Część starych graczy nie wróciła, a co za tym idzie zostały zwolnione niektóre funkcje... chociażby MG kompletnie olał sprawę, a j.admin podobnież nie ma dostępu do kompa. Ja rozumiem, że wy to byście chcieli mieć kartę akceptowaną na pstryknięcie palcami ALE ja pracuje, mam sesję i czasami po prostu nie wyrabiam. Tak więc proszę o wyrozumiałość i niepisanie bezsensownych postów, kiedy nie zna się pełnej sytuacji jaka na forum panuje.
Powrót do góry Go down
http://kanranate.deviantart.com/
Dżibril
Archanioł
Dżibril


Liczba postów : 7
Join date : 27/01/2014

Pomysły, propozycje i sugestie.  Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły, propozycje i sugestie.    Pomysły, propozycje i sugestie.  EmptyCzw Sty 30, 2014 6:17 pm

Ale są ludzie którzy grają i wchodzą częściej i właśnie dlatego, że masz sesje pracę itd. jak wielu z nas to tym bardziej przydałby się ktoś do odciążenia więc jednak jakiś sens w poście jest joł!
Powrót do góry Go down
Nate
Przeistoczony
Nate


Fabularnie : ... Zajęty... BARDZO zajęty xD
Liczba postów : 279
Join date : 26/05/2011
Age : 29

Pomysły, propozycje i sugestie.  Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły, propozycje i sugestie.    Pomysły, propozycje i sugestie.  EmptyPią Sty 31, 2014 6:26 pm

Wiem, że by się przydał, ale nie zmienia to faktu, że w tej chwili nie mam czasu ani chęci, by zastanawiać się komu mogę spokojnie dać dostęp do panelu. Już wielokrotnie przejechałam się na tych "zaufanych" i w tej chwili boję się powierzać forum pod opiekę kogokolwiek.
Powrót do góry Go down
http://kanranate.deviantart.com/
Sponsored content





Pomysły, propozycje i sugestie.  Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły, propozycje i sugestie.    Pomysły, propozycje i sugestie.  Empty

Powrót do góry Go down
 
Pomysły, propozycje i sugestie.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Misje - propozycje, itp.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Nieśmiertelni ~ Kolebka Upadłych Aniołów :: Off Topic :: Pogaduchy :: Pytania i odpowiedzi-
Skocz do: