IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 KP Akito/Kosuke

Go down 
AutorWiadomość
Akito
Alchemik
avatar

Liczba postów : 5
Join date : 06/03/2014

PisanieTemat: KP Akito/Kosuke   Pią Mar 07, 2014 9:24 pm

Godność: Oficjalnie nazywa się Aleksander Bloodworth, ale to imię przywołuje niezbyt miłe wspomnienia, dlatego woli korzystać ze swojego drugiego imienia - Akito, natomiast jego druga świadomość zwie siebie Kosuke.
Wiek: Akito ma dopiero 16 lat, jest więc dzieckiem nawet wedle ludzkich standardów, nie wspominając już o żyjących setki lub tysiące lat nieśmiertelnych.
Orientacja: Akito jest homoseksualny, natomiast Kosuke nie zbyt interesuje się tymi sprawami, nie można jednak w 100% powiedzieć że jest aseksualny. Tak więc, póki co jego orientacja jest nieodkryta.
Pochodzenie: Anglia, Londyn
Rasa: Czarownik
* Zwierzęca forma: Nie dotyczy
Ranga: Alchemik
Moc:
● Alchemia[I] - Jest to moc związana z jego rangą, która daje mu niemal całkowitą władzę nad ciałami nieożywionymi (czyli moc nie działa na ludzi, zwierzęta i rośliny). Przy pomocy gestów i myśli, chłopak może manipulować objętość, kształt a nawet stan skupienia i cechy tych stanów m.in. sprężystość czy kruchość. Aby dokonać Alchemii musi dotykać ciała poddawanego obróbce, dlatego najłatwiej jest kontrolować ciała stałe, o wiele ciężej ciecze, a najtrudniej gazy. Jednak aby cofnąć efekt, nie musi już tego przedmiotu dotykać gdyż znajduje się w nim jego energia. Dla przykładu: zamienia kamień w papierowy samolot, rzuca w powietrza i znów przemienia dzięki czemu kamień być może spadnie komuś na głowę. Ograniczeniem jego mocy jest objętość przedmiotu, którym może manipulować oraz fakt że ilość substancji zawsze zostanie taka sama - czyli nie możliwe jest przemienienie całego domu w wielki kamień czy stworzenie łóżka z kawałka deski. Możliwe jest tworzenie różnych przedmiotów, jak wymienionego wcześniej łóżka, ale nie możliwe jest stwarzanie maszyn i broni. Tak więc pistoletu, czy nawet sztyletu, stworzyć się nie da. Dodatkowym minusem jest możliwość przekształcania tylko jednej substancji na raz.
[3 posty używania, 3 posty odpoczynku]

● Szybkość - Zdolność pasywna zwiększająca jego refleks i szybkość. Na długich dystansach jest wolniejszy niż wampiry czy demony, jednak gdy przemieszcza się po krótkich odległościach mało kto jest w stanie za nim nadążyć. Zwykłe istoty odbierają to tak, jak gdyby znikał i pojawiał się w innym miejscu. Osoby z wyostrzonymi zmysłami lub zwiększoną szybkością są w stanie dostrzec go podczas poruszania się, nie mogą mu jednak dotrzymać kroku. Dzięki tak dużej prędkości chłopak jest w stanie poruszać się nawet po pionowych powierzchniach i wykonywać bardzo dalekie skoki. Może także użyć tej mocy podczas Latania, choć wtedy porusza się nieco wolniej.
[Moc pasywna]

● Eteryczność - Akito może sprawić aby jego ciało (razem z ubraniem i przedmiotami które ma przy sobie) stało się niematerialne. Może wtedy przechodzić przechodzić przez wszystkie obiekty, unosić się w powietrzu, a wszelkie ataki po prostu przez niego przelatują. Nie jednak zupełnie nietykalny. Jeżeli zostanie zraniony w postaci eterycznej, po powrocie do fizycznej formy czuje w danym miejscu lekki ból, może mieć także jakieś siniaki albo zranienia.
[4 posty działania, 4 posty odpoczynku]

Moce rasowe:
● Uzdrawianie
● Zaklęcia
● Alchemia[II] - Wytwarzanie prostych eliksirów i przedmiotów których efekt jest widoczny przez maksymalnie 10 postów.


Umiejętności:
- Akito
● Świetna pamięć, dzięki której jakoś radzi sobie ze swoim zupełnym brakiem orientacji w terenie
● Talent do nauki języków - oprócz angielskiego biegle posługuje się japońskim, obecnie uczy się rosyjskiego i niemieckiego.
● Wykazuje jakieś uzdolnienia w kierunku artystycznym i gastronomicznym
●Podstawy Alchemii - czyli podstawowe informacje niezbędne do korzystania z tej sztuki.

- Kosuke
●Całkiem nieźle idzie mu rzucanie nożami, nawet w ruszające się cele. To samo tyczy się strzelania z broni palnej.
●Jest dobry w gry, zarówno fizyczne jak i komputerowe.
●Ma doświadczenie w złodziejskim fachu - gdy wchodzi do autobusu, wychodzi z niego z kilkoma portfelami więcej, a prosty zamek w drzwiach nie stanowi dla niego kłopotu.

Broń: Paralizator, rewolwer oraz kilka noży do rzucania i fiolki z jakimiś kwasami. Trzeba jakoś nadrobić brak mocy służących bezpośrednio do walki. Wszystko jest oczywiście dobrze ukryte pod ubraniem.
Wygląd: Akito ma zaledwie 140cm wzrostu i waży około 40kg. Tak jak większość czarowników, pod względem wyglądu nie różni zbyt mocno od ludzi, nie posiada żadnych skrzydeł czy ogona, jest jednak pare elementów które wyróżniają go w tłumie ludzi. Po pierwsze, naturalnie niebieskie, proste włosy sięgające za ramiona które zasłaniają wąskie czoło i uszy. Drugą sprawą są jego nieco skośne oczy, które wskazują na posiadanie azjatyckich korzeni. Jednak to co naprawdę przykuwa uwagę to ich kształt i kolor które stale się zmieniają. Raz są żółte z pionowymi źrenicami, a raz czerwone - Akito nie potrafi nad tym zapanować, dlatego przebywając w miejscach publicznych nosi soczewki koloryzujące a włosy czasami chowa pod czapkę. Została więc jeszcze tylko jedna nieludzka cecha, wynikająca z różnich między jego dwoma świadomościami, czyli niewielkie różnice w wyglądzie Akito i Kosuke. Ten pierwszy ma bardzo zniewieściały typ urody - delikatne rysy twarzy, cienkie brwi oraz mały nos i pełne wargi o lekko różowym odcieniu za które wiele dziewczyn dałoby się zabić. Natomiast gdy władzę nad ciałem przejmuje Kosuke, rysy twarzy stają się ostre a w dodatku lekko wydłużają mu się kły, dzięki czemu staje się bardziej męski i groźny. A przynajmniej lubi tak o sobie myśleć.
Jeśli chodzi o ubiór to jest chyba jedna z ich nielicznych wspólnych cech - obydwoje lubią się stroić, choć każdy z nich ma w tym względzie inne upodobania. Jednak niezmienną cześcią ich ubioru jest opaska na oko - Akito nosi ją po prawej stronie, a Kosuke po lewej.
Charakter:
Akito:
Akito jest, przynajmniej z pozoru, bardzo otwartym i wesołym chłopcem, któremu nie śpieszy się do dorastania. Nie unika kontaktów z innymi ludźmi, mimowolnie jednak dystansuje się od nich i zachowuje ostrożność przy nowo poznanych osobach. Nie lubi przebywać w tłumach i w ciasnych pomieszczeniach. Jest bardzo tolerancyjny - w końcu sam należy do mniejszości seksualnej - i miły, czasami jednak zaczyna to podciągać się pod strach czy uległość. Potrafi świetnie kontrolować swoje emocje, dzięki czemu bardzo ciężko jest go zdenerwować. Jest bardzo uczuciowy, wykazuje także postawę altruistyczną co sprawia że nie potrafi przejść obojętnie obok czyjegoś nieszczęścia - jak to określa Kosuke, zawsze musi się pchać w nie swoje sprawy. Akito nie jest zbyt asertywny, łatwo jest więc go do czegoś zmusić. Jeśli jednak zostanie do tego zmuszony, potrafi stać się poważny i stanowczy, a wtedy może być gorszy nawet od Kosuke.

Kosuke:
Kosuke jest przeciwieństwem Akito, można by powiedzieć że są jak światło i ciemność. Kosuke jest typem samotnika, z zasady nienawidzi wszystkich w okół i nie próbuje tego ukrywać. Kosuke jest ogromnym egoistom, dąży do celu po trupach, zupełnie nie przejmując się uczuciami innych ludzi. Nie przestrzega norm społecznych, ani żadnych innych praw - nie jest co prawda seryjnym mordercą który ćwiartuje swoje ofiary, ale drobne przestępstwa i robienie ludziom na złość są u niego na miejscu dziennym. Nie potrafi zbyt dobrze kontrolować swoich emocji, przez co często wpada w gniew i staje się gwałtowny. Jest także pesymistą i cynikiem, co ma sprawiać by ludzie jeszcze bardziej go nienawidzili. Jednak w rzeczywistości Kosuke chciałby mieć jakichś przyjaciół, ale wstydzi się tego i w reakcji obronnej staje się złym charakterem.

Akito i Kosuke są dla siebie bracia i żaden z nich nie potrafiłby żyć bez tego drugiego. Potrafią oni dzielić się myślami, uczuciami i doświadczeniami.

Historia: Historię Akito zaczniemy od pochodzenia. Jego matka była Rosjanką, zaś ojciec metysem z japońskimi korzeniami, a że chłopak wdał się w matkę uzyskał większość cech rasy białej. Urodził się w Londynie i tam spędził pierwsze pięć lat swojego życia, w ciągu których nie zdarzyło się nic specjalnie ważnego. Nie była to jednak typowa szczęśliwa rodzinka, ponieważ Akito był "wpadką". Choć nie był kochany, nie został porzucony gdyż mógł pomocny w planie jego rodziców. Jakim planie? Otóż, parka czarowników była przeciwna koegzystencji i kryciu się przed ludźmi. Uważali że nieśmiertelni powinni władać ludźmi, a nie kryć się przed nimi. W Londynie było jednak zbyt wielu przeciwników tej teorii, dlatego gdy Akito miał pięć lat przenieśli się do Japonii aby tam wprowadzać swój plan w życie. Tam zaczęli wtajemniczać sporą ilość ludzi w wiedzę o drugim świecie i stworzyli sektę której celem było oczyszczenie świata ze "złych istot". Biorąc pod uwagę ich poglądy mogło się to wydawać dziwne, ale wiadomym było że nie pokonają ludzi w otwartej wojnie, dlatego przyjęli inną strategię - członkom sekty wmawiali że czarodzieje są tacy sami jak ludzie, natomiast cała reszta istot nieśmiertelnych to rządne krwi potwory. Chcieli wykorzystać olbrzymią przewagę liczebną ludzi aby zdominować inne nieśmiertelne rasy i przejąć władzę. Do tego tylko potrzebny był im Akito - aby pokazać że czarodzieje tworzą normalne rodziny, tak jak ludzie. Podczas gdy jego rodzice byli zajęci uczeniem ludzi o słabościach innych ras, metodach walk z nieśmiertelnymi i snuciem wielkich planów, on siedział samotnie w pokoju z którego rzadko pozwalano mu wychodzić samemu. Miał co prawda starszego brata - Dymitra, ale nigdy nawet nie widział go na oczy gdyż sprzeciwiał się on poglądom rodziców i opuścił ich jeszcze przed jego narodzinami. Wkrótce miało się to jednak zmienić - jego brat także zawitał do Japonii, ale nie na spotkanie rodzinne. Zaczął on działać przeciwko ich rodzicom, aż w końcu wdarł się na jedno ze spotkań sekty i wdał się z nimi w walkę. Wtedy też ludzie wprowadzili w życie od dawna planowaną akcję, która miała na celu pozbycia się czarowników. Podczas całego zamieszania został oddzielony od rodziny i porwany przez garstkę ludzi których czarodziejom nie udało się złapać. Chłopak został uwięziony w jednej z ich kryjówek, gdyż początkowo ludzie nie wiedzieli za bardzo co z nim zrobić. Jedni twierdzili że należy go od razu zabić, inni chcieli utrzymać przy życiu i wykorzystać. Wygrali ci drudzy, wśród których znajdowało się paru doktorów. Zamknęli go więc w celi i traktowali jak królika doświadczalnego. Bojąc się, że uwolni się dzięki jakimś nadprzyrodzonym mocom szpikowali go narkotykami bądź innymi środkami znieczulającymi. Ludzie nie kończyli jednak na eksperymentach. Chłopiec był codziennie maltretowany, czasami bili go aż do nieprzytomności. Początkowo poprzez płacz i błagania próbował wzbudzić w nich współczucie, to dawało im jednak tylko satysfakcję. Szybko więc przyjął więc inną taktykę i zamknął się w sobie, mając nadzieję że jeśli nie będzie w żaden sposób reagował po prostu się znudzą i zostawią go w spokoju. Ten plan jednak również nie wypalił i Akito nadal był dręczony. Wtedy do akcji wszedł Kosuke, który wciągnął Akito wgłąb swojej świadomości, aby ten nie mógł odczuwać bólu związanego z maltretowaniem ich ciała. Kosuke wielokrotnie próbował stawiać oprawcom opór lub uciec, wszystkie takie próby kończyły się jednak niepowodzeniem. Trwało to przez długi czas, dopóki ponownie nie pojawił się jego brat. Uratował on Akito i tym razem nie zostali nie rozdzieleni. Od tamtej chwili stan Akito zaczął się poprawiać, aż wyzdrowiał zupełnie, zarówno na ciele jak i umyśle. Podróżował razem ze swoim bratem i pomagał mu w jego pracy - dla świata żywych był on badaczem, czego używał jako przykrywki dla prowadzenia badań nad alchemią. Jednocześnie sam uczył się podstaw tejże dziedziny magii, a także rozwijał swoją wiedzę na temat świata nieśmiertelnych. Jednak chłopak, jakby ścigany przez fatum, nie mógł wiecznie cieszyć się takim życiem. Podczas jednej z ich podróży zostali napadnięci przez szalonego wilkołaka. Akito został śmiertelnie ranny i był bardzo bliski śmierci. Jego brat użył swej mocy by wyleczyć jego ranę, sam był jednak w ciężkim stanie i przypłacił ten wysiłek własnym życiem. Przyjaciel jego brata, Wtajemniczony człowiek, zajął się ciałem i na jakiś czas zaopiekował się chłopakiem. Po tym wydarzeniu Akito opanował smutek, a Kosuke wściekłość. Jednak dzięki wzajemnej trosce i chęci ochrony drugiego, zdołali zawładnąć nad swoimi negatywnymi emocjami i dalej iść przez życie. Zaczęli podróżować samotnie, aż postanowili udać się do miejsca zwanego Kolebką Upadłych Aniołów.
Inne:
●Akito posiada konto bankowe na którym ma trochę pieniędzy. Nie za dużo, ale zawsze coś.
●Po swoim bracie otrzymał jego notatki dotyczące alchemii

Inne konta: Brak

nieposkromiony
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nate
Przeistoczony
avatar

Fabularnie : ... Zajęty... BARDZO zajęty xD
Liczba postów : 279
Join date : 26/05/2011
Age : 24

PisanieTemat: Re: KP Akito/Kosuke   Pon Mar 10, 2014 4:07 pm

Akcept.

_________________
Rain makes everything better

Ever since this began,
I was blessed with a curse.
And for better or for worse
I was born into a hearse.
I know I said my heart beats for you.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://kanranate.deviantart.com/
 
KP Akito/Kosuke
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Nieśmiertelni ~ Kolebka Upadłych Aniołów :: Informacje :: Karty postaci :: Karty akceptowane-
Skocz do: