Nieśmiertelni ~ Kolebka Upadłych Aniołów
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
 
IndeksZ kim mogę popisać? - Tablica ogłoszeń EmptyLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Z kim mogę popisać? - Tablica ogłoszeń

Go down 
+2
Irys
Nate
6 posters
AutorWiadomość
Nate
Przeistoczony
Nate


Fabularnie : ... Zajęty... BARDZO zajęty xD
Liczba postów : 279
Join date : 26/05/2011
Age : 29

Z kim mogę popisać? - Tablica ogłoszeń Empty
PisanieTemat: Z kim mogę popisać? - Tablica ogłoszeń   Z kim mogę popisać? - Tablica ogłoszeń EmptySro Sty 15, 2014 4:02 pm

Jako, że często spotykamy się z powszechnym zjawiskiem braku partnera do pisania postanowiłam założyć owy temat. Na bieżąco będą podawane tu informacje przez użytkowników, kto jest wolny i chętny do pisania Smile. Sposób łatwy i przyjemny, bez wołania na sb lub pisania do każdego z osobna pw. Byłabym wdzięczna za edytowanie swojego ogłoszenia gdy jest już nieaktualne. Nie będzie to wprowadzało zbędnych pomyłek.
Powrót do góry Go down
http://kanranate.deviantart.com/
Irys
Verbum Novum/Inkwizytor
Irys


Fabularnie : Sai
Liczba postów : 57
Join date : 11/03/2013

Z kim mogę popisać? - Tablica ogłoszeń Empty
PisanieTemat: Re: Z kim mogę popisać? - Tablica ogłoszeń   Z kim mogę popisać? - Tablica ogłoszeń EmptyPon Sty 20, 2014 2:06 am

No to lezę na pierwszy ogień, nie ma co.

1. Irysek z chęcią kogoś zbawi swoimi inkwizytorskimi zabawkami. Albo pogada. Albo posiedzi przy piwie (chociaż główkę to on ma słabą, jak diabli). Jedyne wymaganie: byleby nie na terenie Instytutu, bo jego ludzka nóżka stanąć tam nie może. A, i jeszcze cierpliwość, bo czasami mogę spóźniać się z postem 2-3 dni, wtedy wskazane jest popędzić mnie batem.
Nieaktualne!



2. Sylvia za to z olbrzymią przyjemnością wychędoży kogoś kotwicą albo coś. Także ten tego.
Nieaktualne!



Kontakt na pw, tudzież na gadulu, bo tam najłatwiej mnie dorwać.
Powrót do góry Go down
Applestone
Czystokrwista
Applestone


Liczba postów : 10
Join date : 21/01/2014
Age : 28

Z kim mogę popisać? - Tablica ogłoszeń Empty
PisanieTemat: Re: Z kim mogę popisać? - Tablica ogłoszeń   Z kim mogę popisać? - Tablica ogłoszeń EmptyPon Sty 27, 2014 3:28 pm

Ponieważ pytanie każdego z osobna na CB byłoby uciążliwe nie tylko dla mnie, ale także osób, które zostałyby zapytane, toteż umieszczam tutaj pytanie: Czy znalazłaby się jakaś chętna osóbka, żeby popisać razem ze mną i Serenai. Ponieważ granie wyłącznie w dwie osoby nie jest zbytnio zaskakujące, toteż z chęcią przyjmiemy kogoś jeszcze. Jedynym warunkiem byłyby w miarę regularne odpisy, a im częstsze, tym lepiej.
O kontakt proszę na PW. Proszę się nie bać, jak na wampira, nie gryzę.

AKTUALNE
Powrót do góry Go down
Dżibril
Archanioł
Dżibril


Liczba postów : 7
Join date : 27/01/2014

Z kim mogę popisać? - Tablica ogłoszeń Empty
PisanieTemat: Re: Z kim mogę popisać? - Tablica ogłoszeń   Z kim mogę popisać? - Tablica ogłoszeń EmptyPon Lut 03, 2014 12:18 pm

Wypadałoby w końcu rozprostować skrzydła i z kimś popisać Smile
Archanioł nie ma specjalnie jakichś wygórowanych wymagań w kwestii pierwszego towarzysza, niemniej dobrze by było gdyby ów był skory go oprowadzić po mieście i wyjaśnić co i jak ze światem bo Świetlisty przez ostatnie 100 lat historii na Ziemi był sporadycznie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Z kim mogę popisać? - Tablica ogłoszeń Empty
PisanieTemat: Re: Z kim mogę popisać? - Tablica ogłoszeń   Z kim mogę popisać? - Tablica ogłoszeń EmptyCzw Lut 13, 2014 10:34 pm

Jeśli tylko dostanę akcept to poszukuję kogoś na fabułę. Nie mam konkretnych wymagań tylko ostrzegam, że to pierwszy dzień Lucky na ziemi i przydał by się ktoś kto nie jest człowiekiem i nie wystraszy kociaka. Jedyny mój warunek to posty przynajmniej 2 razy w tygodniu i powiadomienie mnie o ewentualnej dłuższej nieobecności.

AKTUALNE
Powrót do góry Go down
Nate
Przeistoczony
Nate


Fabularnie : ... Zajęty... BARDZO zajęty xD
Liczba postów : 279
Join date : 26/05/2011
Age : 29

Z kim mogę popisać? - Tablica ogłoszeń Empty
PisanieTemat: Re: Z kim mogę popisać? - Tablica ogłoszeń   Z kim mogę popisać? - Tablica ogłoszeń EmptySob Kwi 19, 2014 12:42 pm

Nudzi mi się. Mam ochotę na jakąś ciekawą akcję, najchętniej jako Heinrich. Ktoś? Coś?

AKTUALNE
Powrót do góry Go down
http://kanranate.deviantart.com/
Sylvia
Wiedźma Morska
Sylvia


Fabularnie : -
Liczba postów : 11
Join date : 17/01/2014

Z kim mogę popisać? - Tablica ogłoszeń Empty
PisanieTemat: Re: Z kim mogę popisać? - Tablica ogłoszeń   Z kim mogę popisać? - Tablica ogłoszeń EmptyPon Maj 05, 2014 11:35 am

A pisałabym i Sylvią, co mi tam!

Aktualne
Powrót do góry Go down
Belzebub
Pożeracz dusz
Belzebub


Fabularnie : Szlaja się razem ze swoim kochanym Cieniem ♥
Liczba postów : 136
Join date : 14/06/2013

Z kim mogę popisać? - Tablica ogłoszeń Empty
PisanieTemat: Re: Z kim mogę popisać? - Tablica ogłoszeń   Z kim mogę popisać? - Tablica ogłoszeń EmptyCzw Cze 05, 2014 6:29 pm

Belzebub zgłasza się do pisania! Może pojawić się wszędzie, czy to dom prywatny, czy cokolwiek innego. Ot, bugi wrót mogą zaprowadzić go absolutnie wszędzie! Fabuła albo do ustalenia z góry, albo idziemy na żywioł. Mo to rybka. Ewentualnie może to być jakiś stary znajomek, z którym można rozpętać wesołą, pijacką burdę. Do wyboru, do koloru.

Aktualne
(Proszę zgłaszać się na pw, albo gg podanego w profilu, bo czasami na forum mnie nie ma, a tam jestem. No i jeśli na pw, to prosiłbym na postać, na której aktualnie jestem - Sylvia, Michael, Belzebub, Irys. Amen!)


Powrót do góry Go down
Sponsored content





Z kim mogę popisać? - Tablica ogłoszeń Empty
PisanieTemat: Re: Z kim mogę popisać? - Tablica ogłoszeń   Z kim mogę popisać? - Tablica ogłoszeń Empty

Powrót do góry Go down
 
Z kim mogę popisać? - Tablica ogłoszeń
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Nieśmiertelni ~ Kolebka Upadłych Aniołów :: Informacje :: Ogłoszenia :: Od Użytkowników-
Skocz do: