Nieśmiertelni ~ Kolebka Upadłych Aniołów
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
 
IndeksZgłoszenia na MG EmptyLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Zgłoszenia na MG

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
NPC

NPC


Liczba postów : 19
Join date : 29/05/2011

Zgłoszenia na MG Empty
PisanieTemat: Zgłoszenia na MG   Zgłoszenia na MG EmptySro Mar 06, 2013 11:34 am

Sytuacja jest trudna i zmusiła nas administrację do ogłoszenia naboru na miejsce Mistrzów Gry.
Wszelkie zgłoszenia mile widziane i na pewno zostanie rozpatrzone.

Po zebraniu kandydatów na miejsce MG zostaną przeprowadzone testy by sprawdzić czy osoby podołają temu zadaniu. Miło by było widzieć osoby posiadające doświadczenie na tym stanowisku.




Proszę wpisywać zgłoszenia w tym temacie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zgłoszenia na MG Empty
PisanieTemat: Re: Zgłoszenia na MG   Zgłoszenia na MG EmptyNie Mar 10, 2013 4:35 pm

No to może... ja?
Wprawdzie doświadczenia jako takiego nie posiadam, ale sądzę, że sobie poradzę, o.
Powrót do góry Go down
NPC

NPC


Liczba postów : 19
Join date : 29/05/2011

Zgłoszenia na MG Empty
PisanieTemat: Re: Zgłoszenia na MG   Zgłoszenia na MG EmptyPon Mar 11, 2013 12:44 pm

Miło że ktoś się jednak zgłosił

W ramach sprawdzenia odtrzymasz hasło do konta MG i przeprowadzisz dla kogoś krótki quest
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zgłoszenia na MG Empty
PisanieTemat: Re: Zgłoszenia na MG   Zgłoszenia na MG EmptySro Mar 13, 2013 8:42 am

A co mi tam, MG mogę być.
Doświadczenie mam dwuletnie z MG-owania na forach, trzyletnie, gdy pod uwagę brać papierowe RPG-i.
Powrót do góry Go down
NPC

NPC


Liczba postów : 19
Join date : 29/05/2011

Zgłoszenia na MG Empty
PisanieTemat: Re: Zgłoszenia na MG   Zgłoszenia na MG EmptySro Mar 13, 2013 9:02 pm

Każda para rąk się przyda.

W celu otrzymania dostępu do konta MG proszę o kontakt na pw.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zgłoszenia na MG Empty
PisanieTemat: Re: Zgłoszenia na MG   Zgłoszenia na MG EmptyCzw Mar 28, 2013 6:47 pm

Dobra, ja spróbuję. Tylko nie oczekujcie, niemożliwego. Wszystko jest możliwe :3
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zgłoszenia na MG Empty
PisanieTemat: Re: Zgłoszenia na MG   Zgłoszenia na MG EmptyNie Mar 31, 2013 12:38 pm

Można się jeszcze zgłosic? Chętnie zostanę Mistrzem Gry, mam małe doświadczenie. Byłam głównym MG na forum AcisNultus, Aikidoroshi, oraz zwykłym Mistrzem gry na Sevaj, CzarnaPuma i NarniaRPG.
Może się sprzydam? c:
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zgłoszenia na MG Empty
PisanieTemat: Re: Zgłoszenia na MG   Zgłoszenia na MG EmptyCzw Kwi 04, 2013 1:01 pm

No więc jeśli jeszcze aktualne to i ja się zgłoszę. W prawdzie nie mam jeszcze, ani napisanej, ani zaakceptowanej KP, ale właśnie jestem w trakcie pisania swojej. Dodatkowo jeśli chodzi o doswiadczenie jako MG to mam... Byłem już na dwóch upadłych forach i aktualnie na Fairy Tail Path Magician. Problemów z odpisami bym nie miał, bo czasu mam bardzo dużo.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zgłoszenia na MG Empty
PisanieTemat: Re: Zgłoszenia na MG   Zgłoszenia na MG EmptyPią Kwi 12, 2013 7:32 pm

Przepraszam, że poprzednie zgłoszenie nie wypaliło. Wiem, że tłumaczenie się to przyznanie się do winy, ale pokrótce wyjaśnię. Komputer zrobił spięcie i kp zrobiła PUF! A bez zaakceptowanej nie wolałem, nie pchać się do takich spraw. Więc jeśli było by to możliwe, zgłaszam się ponownie na Junior Mg.
Powrót do góry Go down
NPC

NPC


Liczba postów : 19
Join date : 29/05/2011

Zgłoszenia na MG Empty
PisanieTemat: Re: Zgłoszenia na MG   Zgłoszenia na MG EmptyPią Kwi 19, 2013 10:04 am

Zgłoszenie Iskarioty przyjęte. Zgłoś się na pw po hasło do konta MG


Kasela Mea musisz podciągnąć się z postami bym mógł w jakikolwiek sposób rozpatrzeć twoje zgłoszenie.
Powrót do góry Go down
NPC

NPC


Liczba postów : 19
Join date : 29/05/2011

Zgłoszenia na MG Empty
PisanieTemat: Re: Zgłoszenia na MG   Zgłoszenia na MG EmptyNie Cze 16, 2013 2:41 pm

Nabór na MG zostaje ponownie OTWARTY, chętni proszeni o zgłaszanie się w tym temacie bądź na pw do NPC/Taro/Nate
Powrót do góry Go down
Alvaro
Archiwista Rady Dziesięciu
Alvaro


Fabularnie : Odwiedza Ryu.
Liczba postów : 29
Join date : 18/06/2013

Zgłoszenia na MG Empty
PisanieTemat: Re: Zgłoszenia na MG   Zgłoszenia na MG EmptySro Cze 26, 2013 2:26 pm

A zatem, choć już było, to wolę by nastało to oficjalnie.
Sporo osób kojarzy mnie już z podobnego działania, a widzę że i w tym wypadku znajdzie się dla mnie nieco miejsca. A zatem zgłaszam się jako MG, bez zbyt wielkich rozpisów czy ogródek.
Powrót do góry Go down
NPC

NPC


Liczba postów : 19
Join date : 29/05/2011

Zgłoszenia na MG Empty
PisanieTemat: Re: Zgłoszenia na MG   Zgłoszenia na MG EmptySro Cze 26, 2013 2:32 pm

Zgłoszenie przyjęte
Powrót do góry Go down
Iscar
Zmartwychwstały
Iscar


Fabularnie : Irysviel
Liczba postów : 19
Join date : 18/01/2014

Zgłoszenia na MG Empty
PisanieTemat: Re: Zgłoszenia na MG   Zgłoszenia na MG EmptyPon Mar 24, 2014 7:46 pm

Zgłaszam się ponownie jako Mg. Wciąż figuruje na liście, ale jako stara kp, a że jej już nie ma to zgłaszam się jako nowa.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zgłoszenia na MG Empty
PisanieTemat: Re: Zgłoszenia na MG   Zgłoszenia na MG Empty

Powrót do góry Go down
 
Zgłoszenia na MG
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Nieśmiertelni ~ Kolebka Upadłych Aniołów :: Misje :: Informacje i zapisy :: MG-
Skocz do: