IndeksWzór Karty Postaci EmptySzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 Wzór Karty Postaci

Go down 
AutorWiadomość
Nate
Przeistoczony
Nate

Fabularnie : ... Zajęty... BARDZO zajęty xD
Liczba postów : 279
Join date : 26/05/2011
Age : 25

Wzór Karty Postaci Empty
PisanieTemat: Wzór Karty Postaci   Wzór Karty Postaci EmptyWto Kwi 17, 2012 2:26 pm

Temat z kartą postaci należy umieścić w dziale "Karty postaci" tuż pod tematem ze wzorem.

Proszę o nie umieszczanie kart "w budowie"!


Kod:
[b]Godność:[/b]
[b]Wiek:[/b]
[b]Orientacja:[/b]
[b]Pochodzenie:[/b]
[b]Rasa:[/b]
[b]* Zwierzęca forma:[/b]
[b]Ranga:[/b]
[b]Moc:[/b]
[b]Umiejętności:[/b]
[b]Broń:[/b]
[b]Wygląd:[/b]
[b]Charakter:[/b]
[b]Historia:[/b]
[b]Inne:[/b]
[b]Inne konta:[/b]

Godność: Imię i nazwisko wasze postaci, Wszystkie pseudonimy, zdrobnienia, inne nazwiska jakich używa postać. Nie zaszkodzi też jakoś ładnie tego opisać.

Wiek: Ile nasza postać ma lat. U postaci nieśmiertelnych bądź długowiecznych należy wpisać wiek postaci (np.245 lat) i to na ile lat wygląda bądź w jakim wieku przestała się starzeć. Wiek postaci może być dowolny, nie ma jakiś ogólnych ram, które określałyby najniższy czy też najwyższy wiek postaci, możecie wybierać dowolnie, oczywiście w granicach rozsądku, ażeby nikt zaraz nie zaczął tu grać 2-latkiem.

Orientacja: Hetero, homo, bi, wedle uznania. Można też dodać ewentualne upodobania swojej postaci wtedy karta automatycznie stanie się dłuższa jeżeli ktoś umiejętnie to opisze.

Pochodzenie: Kraj, miejscowość bądź dzielnica z której pochodzi postać, w które się wychowała bądź w której mieszka teraz.

Rasa: Tu należy wybrać rasę postaci ze spisu, kierując się opisami w nim uwzględnionymi. Umiejętności przypisanych danym rasom nie można modyfikować. Przed wybraniem rasy należałoby także zapoznać się z TYM tematem.

W przypadku postaci specjalnych user sam może stworzyć własną rasę wymyślając jej zdolności wrodzone, jednak przed jej stworzeniem należy uprzednio wysłać opis do administracji, która dopuści rasę do fabuły forum bądź też nie.

* Zwierzęca forma: Pole to wypełniają jedynie zmiennokształtni wpisując tu rasę zwierzęcia w które się zmieniają. Można wybrać tylko jedno zwierze będące przemianą postaci. Zwierze oczywiście musi być stworzeniem realnym, żadne bajkowe czy mityczne stwory nie wchodzą w grę.... no chyba, że robimy postać specjalną.
Antropomorfy w tym miejscu wpisują nazwę zwierzęca od którego pochodzi ich postać.

Ranga: Tak samo jak w przypadku ras rangę wybieramy ze spisu i nie modyfikujemy jej. Userzy mają możliwość stworzenia własnej rangi, której opis uprzednio należy wysłać do administracji, aby sprawdzić czy ta na coś takiego przystanie.

Moc: Nieśmiertelni mogą posiadać 3 wybrane przez siebie moce + zdolności wrodzone dla danej rasy. Ludzie nie mogą posiadać jakichkolwiek mocy, jako że są tylko zwykłymi śmiertelnikami (wyjątek stanowią jedynie mutanci, którzy mogą mieć jedną moc).
Każda moc musi zostać dokładnie opisana z wyszczególnieniem wszystkich możliwych działań jakie można z jej pomocą wykonać. Właściciel postaci może także podać swoje propozycje ograniczeń mocy.

Przed wypełnieniem tego pola zalecane jest zapoznanie się ze spisem mocy.

Umiejętności: Wszystkie nie nadnaturalne zdolności waszej postaci takie, jakie mógłby posiadać każdy śmiertelny zjadacz chleba. Dobrze jest wypisać wszystkie ważniejsze umiejętności zdobyte przez postać, ponieważ to czego nie będzie w karcie nie może pojawić się w fabularnych rozgrywkach.

Broń: Broń, którą nasza postać się posługuje, wybrana oczywiście w granicach rozsądku. Posiadanie broni magicznych jest zabronione, oczywiście chodzi jedynie o takie bronie, które w jakimś stopniu podchodzą pod moce. Jeżeli ktoś chce zrobić niezwykle twardy i ostry miecz, czy też łuk wyrzucający strzały z niesamowitą szybkością tylko dlatego, że zostały skonstruowane ze specjalnych i wytrzymałych tworzyw to ja nie mam nic przeciwko. Proszę jednak pamiętać, ze postać będzie z tym całym arsenałem paradować przez miasto zwracając na siebie uwagę śmiertelnych. Jeżeli chcecie by wasza postać posiadała jakiś niesamowicie ogromny miecz możecie napisać, że np. trzyma go w swoim domu i zabiera tylko od czasu do czasu.

Wygląd: Rozbudowany opis wyglądu postaci zgodny z avatarem. Oprócz tego co widzimy należy podać także wzrost i wagę postaci. Opisać trzeba nie tyle sam wygląd zewnętrzny postaci, ale także jej ubiór. Mile widziane byłoby wymienienie szczegółów charakterystycznych tylko dla tej konkretnej postaci: znamiona, blizny itd. W przypadku istot, których prawdziwa forma odbiega od wyglądu zwykłego śmiertelnika (zmiennokształtni, demony itp.) trzeba dodać wzmiankę na temat ich prawdziwego wyglądu.

Charakter: Opis charakteru, osobowości waszej postaci. Można także opisać okoliczności czy też jakieś wydarzenia, które sprawiły, że wasza postać jest taka a nie inna.

Historia: Tu opisujecie historię waszej postaci. Nie powinna być ona krótsza od wyglądu i charakteru razem wziętych. Można w niej uwzględnić jakieś przełomowe wydarzenia w życiu waszej postaci. Dobrym pomysłem byłoby także opisanie okoliczności w jakich trafiła do Instytutu bądź miasta w którym on się znajduje.

Proszę się nie buntować kiedy administracja każe lepiej rozpisywać historie. Zmuszamy was do pisania jej ponieważ chcemy sprawdzić wasze umiejętności i kreatywność. Dzięki niej wiemy jaki jest wasz poziom pisania i ile jesteście w stanie z siebie wycisnąć czy też ile swoimi pomysłami wniesiecie do fabuły.

Inne informacje: Tu możecie napisać preferencje waszej postaci np. co lubi, czego nie lubi i wszystko to, co chcielibyście o niej napisać, ale nie pasowało wam do żadnego z powyższych punktów.

Inne konta: Jeżeli posiadacie na forum jeszcze jakieś konta to
M U S I C I E je tu wpisać. Nie chcę czegoś takiego, że ktoś ma kont ponad normę i myśli, że uda mu się to zataić.

_________________
Rain makes everything better
Wzór Karty Postaci O01B627
Ever since this began,
I was blessed with a curse.
And for better or for worse
I was born into a hearse.
I know I said my heart beats for you.

Wzór Karty Postaci FD0rtrT
Powrót do góry Go down
http://kanranate.deviantart.com/
 
Wzór Karty Postaci
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Nieśmiertelni ~ Kolebka Upadłych Aniołów :: Informacje :: Karty postaci-
Skocz do: