IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Taki tyci problem

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Go??
Gość

PisanieTemat: Taki tyci problem   Czw Sty 12, 2012 12:26 pm

No w sumie to nie taki tyci. Po rejestracji wziąłem się do tworzenia KP i natknąłem się na pewien drobny problem. A właściwie kilka.
Po pierwsze, ranga. Zazwyczaj tego sformułowania określa się do określenia poziomu postaci, ale z opisów wynika coś innego, toteż chciałem zapytać, czy mogę wybrać dowolnie, czy też zacząć od konkretnego.
Po drugie, moc. Ponoć mogę wybrać sobie 3 moce i jedną charakterystyczną dla swojej rasy, ale... jak? mam stworzyć sam, czy też gdzieś schował się spis propozycji?
Po trzecie, umiejętności. Tutaj to samo co przy Mocach, jednak bez ograniczeń. O co kaman...?
Po czwarte, na jakiej zasadzie mam wybrać broń? Dowolnie, czy jak?

Będę wdzięczny za dokładne i szczegółowe odpowiedzi.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość

PisanieTemat: Re: Taki tyci problem   Czw Sty 12, 2012 3:41 pm

Rangę możesz wybrać dowolnie ;p Możesz wybrać sobie 3 moce jakie chcesz, oczywiście w miarę możliwości a wrodzone moce masz tutaj http://niesmiertelni.forumpolish.com/t9-rasy#9 . Umiejętności również sam możesz sobie wybrać, czyli np. taniec, gotowanie czy inne. Broń również dowolnie, tzn. możesz mieć pistolet jaki chcesz, sztylet lub inną broń.
Powrót do góry Go down
Nate
Przeistoczony

Fabularnie : ... Zajęty... BARDZO zajęty xD
Liczba postów : 279

PisanieTemat: Re: Taki tyci problem   Czw Sty 12, 2012 4:09 pm

Moce można wybierać dowolnie tak samo jak i rangę bo to jest czymś w rodzaju dopełnienia rasy. Nie narzucamy ci niczego, możesz wybierać je wedle swojego uznania jednak nie przesadzając, i tak przechodzi to potem przez kontrole administracji. Co do umiejętności, to są to zdolności które posiada każdy zwykły śmiertelny zjadacz chleba, czyli takie jak podała powyżej Natt jako przykład. Jeśli chodzi o broń, to myślmy realnie. Tutaj także nie przesadzajmy, czyli nie wyskakujmy tu z rzeczami typu miecz który pod wpływem mocy postaci zmienia się w gigantyczną kosę wydzierającą duszę z ciała innej istoty. Twoja karta musiałaby być na prawdę, ale to na prawdę bardzo bardzo dobra.

Ever since this began,
I was blessed with a curse.
And for better or for worse
I was born into a hearse.
I know I said my heart beats for you.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://kanranate.deviantart.com/
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Taki tyci problem   Sro Wrz 26, 2012 3:33 am

dobra mam dość ważne moim zdaniem pytanko, które mnie od pewnego czasu frapuje.
Wiadomo, że aniołki i demonki, jako istoty z innego wymiaru mogą do tych swoich wymiarów powracać.
Dlaczego mnie to nurtuje? Gdyż na swój sposób jest to nadanie im w pewnym stopniu mocy teleportacji bo nie ma nigdzie ograniczenia co do przenoszenia się w inny wymiar i jako iż będąc w swoim wymiarze chyba mogą się przenieść w dowolne miejsce w wymiarze ziemi czyż nie?
Oczywiście biorąc pod uwagę kwestię "rozgrywki trwają nawet dłużej niż dzień" można dojść do wniosku "ok, dzień się zmienił więc nie ma co tworzyć problemu i tak mógłby tu przyjść" dlatego pytanie, co w kwestii zrobienia tego w ten sam dzień? Czy jako jedna z tych ras (a konto posiadam w obu) mam to robić na zasadzie "wyjścia z tematu" czy może zwyczajnie "przeniósł się, a potem z wymiaru przeniósł w inne miejsce na ziemi" czy jeszcze inaczej "przeniósł się przy bramie, pojawia się znów przy bramie (lub opisuje w innym temacie, że tam się pojawił ale nie pisze na durno dodatkowego posta w jednym miejscu tylko po to by wyjść i po prostu pisze, jakoby pojawił się tam gdzie zniknął i od razu poszedł tutaj)"
Powrót do góry Go down
Go??
Gość

PisanieTemat: Re: Taki tyci problem   Czw Wrz 27, 2012 8:36 pm

To mniej więcej tak, demony i anioły mogą owszem przenosić się do swojego wymiaru, ale to raczej działa na zasadzie właśnie jak określiłeś "z tematu". Nie można tego użyć do np przejścia z jednego miejsca do drugiego znajdującego się parę metrów od siebie, bo zwyczajnie przejście do innego wymiaru nie jest takie łatwe, proste i przyjemne. To dosyć męcząca rzecz. Tak więc, można tego używać tylko na zasadzie wyjścia z tematu, ale tak jak mówię, przejście do tego "drugiego" wymiaru i z powrotem nie jest łatwym ani przyjemnym procesem, i po prostu czasem prościej i przyjemniej jest się przespacerować pieszo, niż w taki sposób się "teleportować", czy coś.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Taki tyci problem   

Powrót do góry Go down

Taki tyci problem
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1