IndeksRegulamin EmptySzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 Regulamin

Go down 
AutorWiadomość
Nate
Przeistoczony
Nate

Fabularnie : ... Zajęty... BARDZO zajęty xD
Liczba postów : 279
Join date : 26/05/2011
Age : 25

Regulamin Empty
PisanieTemat: Regulamin   Regulamin EmptyPią Maj 27, 2011 8:08 pm

10 przykazań usera
  1. Nie będziesz czcił adminów innych stron.
  2. Nie będziesz zawracał adminowi dupy nadaremno.
  3. Pamiętaj byś admina święcił.
  4. Czcij admina swego i polecenia jego.
  5. Nie wyzywaj.
  6. Nie spamuj.
  7. Nie flooduj.
  8. Nie wygaduj za plecami słów przeciw adminowi swemu.
  9. Nie pożądaj władzy admina swego.
  10. Ani żadnej funkcji, która jego jest.

Więcej na: http://nonsensopedia.wikia.com


1. Administracja jest tu „głównym organem władzy” i należy stosować się do jej poleceń i próśb.

2. Administratorzy to także ludzie, dlatego proszę abyście nie naskakiwali na nich w przypadku popełnienia jakiegoś błędu, tylko na spokojnie wszystko wytłumaczyli.

3. Nick ma być imieniem, nazwiskiem, bądź imieniem i nazwiskiem waszej postaci. Konta osób o Nickach typu: „ToOskaFfka018” będą od razu usuwane, chyba że user poprosi administratora o zmianę Nicku.

4. Bez akceptacji karty postaci nie można pisać w fabule.

5. Zabrania się używania koloru czerwonego jak i wszystkich jego odcieni, ponieważ jest on tylko i wyłącznie do dyspozycji administracji.

6. Nie wolno pisać postów kolorem, chyba że wyróżniamy w ten sposób wypowiedź naszej postaci, ani używać PoOkemOnIastEGo pisma.

7. Można posiadać max 5 postaci jednak należy się nimi zajmować i o nich nie zapominać.

7.a) W przypadku gdy to samo IP należy do kilku osób posiadających konto na forum należy poinformować o tym administrację. W przeciwnym razie konta będą traktowane jako multi, które istnieją poza wiedzą administracji i zostaną skasowane.

7.b) Wszystkie multikonta należy wpisać w profilu w przeznaczonym do tego polu. W przypadku, gdy ktoś nie chce informować reszty forum o tym, że dana postać jest jego, wystarczy, że poinformuje on o tym administrację, aby nie było niepotrzebnych problemów. (To jakże oczywistą już od dawna rzecz dopisuję tu, ponieważ jednemu userowi bardzo nie spodobał się fakt, że nie wiedział o multi pewnej osoby.)

8. Wulgaryzmy nie są zabronione jednak należy zachować umiar.

9. Należy a wręcz trzeba przestrzegać zasad poprawnej polszczyzny, czyli: ortografia, interpunkcja, język.

10. Można zakładać nowe tematy, jednak muszą być one adekwatne do miejsca w którym się je zakłada, czyli nie zakładamy tematu "parkowe alejki" w temacie "osiedla domków jednorodzinnych". Nieodpowiednie tematy będą usuwane.

11. W fabule:
  Piszemy w 3 osobie, czyli: poszedł, zrobił, spotkał itd.
  Sceny erotyczne nie są zabronione, jednak należy stosować umiar i pamiętać o tym, że na forum rejestrują się także dzieci.
  Nie można przebywać w dwóch miejscach na raz (chyba, że ktoś potrafi stworzyć swojego klona). Nie dotyczy questów poza fabularnych.
  Nie można brać udziału w więcej niż jednym queście w tym samym czasie.
  Kiedy nasza postać opuszcza temat należy napisać pod nim „zt” albo „nmmt”.
  Posty powinny zawierać co najmniej 6 rozbudowanych zdań.
  Userzy nie mogą dobrowolnie decydować o uśmiercaniu postaci nie należących do nich. Jedynie ktoś z administracji bądź właściciel postaci może zadecydować o jej śmierci.
  To czy postać zostanie uśmiercona fabularnie zależy od sposobu jej odegrania. Jeżeli w czasie bójki nadzorowanej przez NPC lub MG osoba śledząca pojedynek uzna, że postać powinna zostać zabita tak właśnie się stanie.
  Prosi się o nie nadużywanie mocy.
  Osoby posiadające multikonta nie mogą pisać w fabule z samym sobą, chyba że są to konta dwóch różnych osób posiadających to samo IP.
  W czasie bójek piszemy w czasie niedokonanym czyli: spróbował, starał się. Bójki powinien nadzorować MG.
  Jedynie NPC, MG, członkowie rady Dziesięciu i postacie specjalne mające przydzielone konkretne zadanie z Radzie mają prawo bez zapowiedzi pojawiać się w rozgrywce fabularnej, o ile wiąże się to z pełnioną przez te postacie funkcją.
  Osoby nie należące do wyżej wymienionych grup mogę ingerować w fabułę i przyłączać się do rozgrywki w dowolnym jej momencie tylko i wyłącznie za zgodą osób uczestniczących w rozgrywce bądź administratora, któremu uprzednio opisze się sytuację.
  Zakazane jest atakowanie kogokolwiek w fabule, jeżeli atakowana osoba nie wyrazi na to zgody. W przypadku zaatakowania kogokolwiek należy zaczekać na odpis drugiej osoby, aby nie odbierać jej możliwości obrony.
  Postacie nie są wszystko wiedzące, wiedzą jedynie to czego dowiedziały się w fabule. Jakiekolwiek korzystanie z Kart Postaci i sugerowanie się ich informacjami jest ZABRONIONE. Jedynie członkowie Rady Dziesięciu mają dostęp do akt, w których pobieżnie zostały zapisane informacje o mocach innych mieszkańców Instytutu.
  Fabularne Questy i Eventy organizowane przez userów mogę się odbywać TYLKO po uprzedniej konsultacji z administracją, poinformowaniu jej o swoich planach i otrzymaniu od niej zgody na przeprowadzenie konkretnych działań.
  Należy informować administrację o tym, że postać ma zostać fabularnie przemieniona, dołączyć bądź odejść z jakiejś organizacji, zmienić rangę czy też zostać przez kogoś zabita aby ta mogła podjąć odpowiednie działania.

12. Awatar:
  Awatar ma przedstawiać waszą postać i być zgodny z opisem jej wyglądu z KP, chyba że postać zmieniła wygląd w fabule. Zamiany wyglądu postaci powinny być opisywane.
  Wielkość awatara nie może przekraczać 280px szerokości i 450px wysokości.
  Zabrania się umieszczania w avkach treści pornograficznych takich jak np. ecchi lub hentai.
  Postaci z avatarów nie mogą się powtarzać.
  Konkretne postacie do avatarów można zaklepywać w przeznaczonym do tego temacie.
  Obrazki w avkach nie mogą być zdjęciami. Dozwolone są jedynie awatary z anime bądź mangi ewentualnie z gier.

13. Za nieprzestrzeganie regulaminu userzy będą karani ostami , banem, bądź w ostateczności Wyrzuceniem z forum!

14. Gracze mogą zgłaszać swoje propozycje dotyczące fabuły i zmian na forum w przewidzianym do tego dziale zamieszczonym w kategorii "Pogaduchy".

15. Konta nieaktywnych użytkowników (nie udzielających się w fabule, nie odwiedzających forum co najmniej przez 2 miesiące) będą usuwane. W przypadku braku akcepta karty postaci i nie pojawiania się na forum konta będą usuwane po 3 tygodniach od ostatniej wizyty.

15.a) Po upływie miesiąca od ostatniej wizyty na forum do usera wysłana będzie wiadomość na pocztę bądź przez gg a jego konto trafi do nieaktywnych. Jeżeli w przeciągu następnego tygodnia user nie odwiedzi forum i nie zacznie na nowo udzielać się w fabule jego konto zostanie skasowane.

16. Administracja ma prawo ingerować w wydarzenia rozgrywające się w fabule bez względu na mającą miejsce sytuacje, o ile takie działania są konieczne i wiążą się z łamaniem przez userów regulaminu.

17. Postaci osób, które rezygnują z dalszej gry zabijane są fabularnie przez adminów, chyba że ktoś z administracji wyrazi userowi zgodę na przeprowadzenie egzekucji.

18. Osoby, które nie dostosują się do regulaminu i poleceń administracji karane będą ostem bądź też tymczasowym banem w zależności od wielkości przewinienia.

19. Userzy mają obowiązek dostosowywać się do realiów przewidzianych dla fabuły forum (nawet w mini forum).

20. Userzy mają prawo do wypowiadania własnego zdania i o ile ich wypowiedź nie będzie uwłaczająca dla kogokolwiek nie zostaną oni za to ukarani.

21. Pisząc kartę postaci kreujemy własną, niepowtarzalną postać. Niedopuszczalne jest zbytnie wzorowanie się na postaciach z filmów, anime, mang, gier itp. Można zapożyczać niektóre elementy, ale starając się, by przy czytaniu karty w rezultacie nie nasuwał się zbyt dokładny obraz postaci na której się wzorowano, czyli krótko mówiąc: jeżeli już coś takiego robić róbcie to tak, bym czytając kartę nie myślała o konkretnej istniejącej już postaci.

22. Po przeczytaniu regulaminu należy potwierdzić jego akceptację wpisując kod:[ color=#14110E]nieposkromiony[/color] (bez spacji po pierwszym nawiasie kwadratowym kodu) na końcu swojej karty postaci.

23. Nate się nie wkurwia, bo zazwyczaj kończy się to źle.

24. Wszelkie pytania i prośby proszę składać do administracji.

25. Forum objęte jest prawami autorskimi. Kopiowanie jego treści bądź grafiki jest ZABRONIONE!!

Regulamin może ulegać zmianie.
Powrót do góry Go down
http://kanranate.deviantart.com/
 
Regulamin
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Nieśmiertelni ~ Kolebka Upadłych Aniołów :: Informacje :: Regulamin-
Skocz do: